בית נייד

אבות אבותינו, שהיו לקטים וציידים, נהגו לנדוד בהתאם לשינויי מזג האוויר. המהפכה החקלאית שינתה את אורח החיים של המין האנושי: אמנם גם אחריה, לאורך ההיסטוריה, היו בני אדם רבים שחיו במתכונת של שבטי נוודים, אבל רובנו עברנו לישובי קבע. היציבות כמובן מייצרת נוחות ומקנה יתרונות נוספים לחיים, אבל במאה ה-21 יש שוב ערך לא מבוטל גם לניידות. בהתאם בית נייד הפך למוצר מבוקש, ובעוד ועוד מקומות ניתן לראות בתים שניתן להעביר אותם כפי שהם גם למקום אחר. ייצור והקמת בתים אלה הוא אחד מתחומי המומחיות של א. דום, שאמונה באופן כללי על פתרונות מגורים, פתרונות אירוח ומבנים המתאימים לסדנאות וטיפולים באווירה אחרת.

היתרונות של בית נייד

* ניידות – היתרון הראשון של הבתים הניידים הוא כמובן העובדה שניתן להעביר אותם בקלות ממקום למקום. אמנם ברוב המקרים הבית הנייד שוכן באותו מקום לפרק זמן לא מבוטל, אבל עצם האפשרות לניוד במהירות ובפשטות מהווה יתרון של ממש.

* הקמה מהירה מאוד – בניגוד למבנים "רגילים" שהקמתם אורכת זמן רב, לבית הנייד לא תצטרכו כמעט לחכות. בעידן שבו מימד הזמן הוא בעל חשיבות רבה בחיים של כולנו, יש לעובדה זו משמעות רבה.

* התאמה מדויקת לצרכים הספציפיים – הבית הנייד הוא מטבעו מבנה מודולרי ולכן אפשר להתאים אותו באופן מושלם לכל צורך. חשוב להדגיש כי המודולריות והגמישות בתכנון לא באות על חשבון רמת הגימור, שגם היא גבוהה.

בטיחות ללא פשרות ותכנון מדויק

היכולת להגיב לשינויים במהירות היא איכות חיונית, אפילו קריטית, במאה ה-21. בעולם תזזיתי אף פעם אי אפשר לדעת מה יתרחש ומה נצטרך לעשות כדי לחיות כמו שאנחנו באמת רוצים. הבית הנייד הוא אחת הדרכים להיערך לכך, וכדאי לדעת שלמרות השם והאסוציאציות שעשויות לנבוע ממנו, בית נייד הוא מבנה יציב ובעל חוסן רב, ביחס לכל הפגעים האפשריים, והחיים בו מתנהלים באופן בטוח לחלוטין. כשמוסיפים לכך גם את התכנון המדויק של א. דום התוצאה היא מקסימום תועלת בכל נקודת זמן – ובכל מקום.

לכאורה בית הוא הפריט הנייח ביותר שיש. לדוגמה, המונח נדל"ן הוא ראשי תיבות של הביטוי נכסי דלא ניידי, כלומר נכסים שאינם ניידים. כשאנחנו מדמיינים בית או דירה מופיעה לנו בראש תמונה של מבנה קבוע שנמצא במקום מאוד ספציפי ויישאר שם תמיד. המציאות שונה: במאה ה-21 מנעד האפשרויות כמעט בכל תחום התרחב ומתרחב, וגם כשמדובר על בתים יש הרבה יותר אופציות מבעבר. בפרט יש לא מעט חברות שמציעות בית נייד למכירה – בית שאפשר להוביל לכל מקום שרוצים בקלות יחסית, בפשטות ובמהירות. א. דום היא אחת החברות המובילות בתחום, בעיקר בזכות המחויבות המוחלטת לספק לכל לקוח מקסימום תועלת.

* אמינות – כשקונים בית "רגיל", חובה לוודא שהקבלן הוא אדם אמין או שמדובר בחברת בנייה יציבה ורצינית. באופן דומה, גם כשקונים בתים ניידים כדאי לבחון את זהות החברה ואת המוניטין שלה.

* קשב – כדי להפיק מקסימום תועלת מהבית הנייד, רצוי שהוא יותאם באופן מדויק לצרכים הספציפיים שלכם, מכל הבחינות. הבסיס לכך הוא קשב מלא לרצונות שלכם, להעדפות, לחששות ובאופן כללי אל האופן שבו אתם רואים את הבית המושלם עבורכם.

* תקציב – באופן טבעי גם השיקול הכלכלי הוא שיקול מרכזי בכל החלטה הקשורה לקניית בית, נייד או נייח.

* איכות חומרי הגלם – מומלץ לברר לעומק מה כולל הבית, מאילו חומרים מיוצרים החלקים השונים, מהן התוספות האפשריות וממה הן מיוצרות, ובכלל להתעמק במפרט כדי לדעת בדיוק מה תקבלו.

מחויבות מלאה לכל לקוח

חיפוש בית נייד למכירה הוא משימה שמחייבת כאמור אחריות ותשומת לב לפרטים רבים. עם חברת א. דום מובטחת לכם מקסימום נחת מהבית הנייד, לטווח ארוך מאוד – גם בזכות ההקפדה על רמת גימור גבוהה, גם בזכות איכות החומרים, גם בזכות התכנון המדויק ועוד לפני כל אלה הקשב המלא לצרכים ולרצונות שלכם. הבקיאות שצברנו בתחום מתורגמת גם להתנהלות יעילה, כך שתקבלו את הבית תוך זמן קצר ככל האפשר, ועוד התחייבות שלנו היא לזמינות מרבית ומענה מפורט וסבלני לכל שאלה.

שתף

לקבלת ייעוץ עם מומחה

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

לכתבות נוספות בתחום

כיפה גאודזית

כיפה גאודזית

יכולת ההמצאה של המין האנושי באה לידי ביטוי במגוון רחב מאוד של תחומים, ובפרט בכל הנוגע להקמת מבנים. כך למשל אנחנו יודעים להגיע לגובה רב

המשך קריאה ←

יורט למכירה

הפירוש המילולי של "יורט" הוא ארץ מגורים או מולדת (בטורקית). עם הזמן, הפכה המשמעות המקובלת של המילה הזו לבית נייד בעל צורת אוהל. בתרבויות של

המשך קריאה ←
אוהל מונגולי

אוהל מונגולי

רוב הישראלים חיים כשהם מוקפים בבטון ובאספלט מכל עבר, במבנים מרובעים וסטנדרטיים למדי. אלו הם חיים נוחים ופרקטיים, אבל גם מעט משעממים. הכמיהה לגיוון ולעניין

המשך קריאה ←

כאן תופיע כותרת לורם איפסום

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

כיפה גאודזית

לקבלת ייעוץ עם מומחה

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

דילוג לתוכן